Kontakt



Toomas Kapp Juhataja
Tel: 7306200
toomas.kapp@tartuvesi.ee
Kätlin Aasmaa Sekretär-juhiabi
Tel: 7306200
tartuvesi@tartuvesi.ee
Katrin Kullamäe Personalijuht
Tel: 7306218
Katrin.Kullamae@tartuvesi.ee
Marko Mitt Finantsnõunik
Tel: 7306202
Marko.mitt@tartuvesi.ee
Indrek Hiiemäe Tootmisjuht
Tel: 7306203
indrek.hiiemae@tartuvesi.ee
Peeter Pindma Arendusjuht
Tel: 7306207
Peeter.pindma@tartuvesi.ee


Vaike Raag Klienditeeninduse juhataja
Tel: 7306237
vaike.raag@tartuvesi.ee
Kaido Põhako Reoveepuhasti juhataja
Tel: 7306204
GSM: 58604240
kaido.pohako@tartuvesi.ee
Sulev Ülper Puurkaevuosakonna juhataja
Tel: 7306224
sulev@tartuvesi.ee
Priit Põder Võrguosakonna juhataja
Tel: 7306205
Priit.poder@tartuvesi.ee
Meelis Oks Energeetikaosakonna juhataja
Tel: 7306211
Meelis.oks@tartuvesi.ee
Antri Oja Dispetserteenistuse juhataja
Tel: 7306230
Antri.oja@tartuvesi.ee
Avariiteenistus 24 h tel 7362600
Aune Ahman Laborijuhataja
Tel: 7306233
aune.ahman@tartuvesi.ee
Aivar Juhanson Abiteenistuse juhataja
Tel: 7306222
aivar.juhanson@tartuvesi.ee

Tiiu Linno Klienditeenindaja
Tel: 7306235
Kaire Prüüs Klienditeenindaja
Tel: 7306231
Elle Mägi Klienditeenindaja
Tel: 7306234

Hille Piho Spetsialist
Tel: 7 306 255
Hille.piho@tartuvesi.ee
Inga Bratka Geodeet
Tel: 7 306 250
inga@tartuvesi.ee
Martin Zimmer Projektijuht
Tel: 7306252
Martin.zimmer@tartuvesi.ee
Rainer Maikov Projektijuht
Tel: 7 306 244
Rainer.Maikov@tartuvesi.ee
Rein Kivimägi Järelvalve
Tel: 7 306 249
Rein.kivimagi@tartuvesi.ee
Siim Välkmann Töökeskkonna spetsialist
Tel: 7 306 254
Siim.valkmann@tartuvesi.ee

Anneli Madissoo Arvestusosakond
Tel: 7306209
anneli.madissoo@tartuvesi.ee
Deivi Krass Automajand-ladu
Tel: 7306222, 7306213
deivi.krass@tartuvesi.ee
Hillar Toomiste Reoveepuhasti tehnoloog
Tel: 7306204
Hillar.toomiste@tartuvesi.ee